Blog Guarium

Idealne miejsce na zakupy w sieci

najmodniejsze dodatki do pokoju dziecka
Dziecko Pokój dziecka

Najmodniejsze dodatki do pokoju dziecka 2019

Kiedyś wszyscy trzymaliśmy się określanego z góry podziału. Kolor różowy był zarezerwowany tylko dla chłopców, natomiast kolor różowy tylko dla dziewczynek. Obecnie rynek zmienia się niewyobrażalnie szybko. Jest niezliczona ilość producentów, którzy oferują nam dekoracje i dodatki do pokojów naszych pociech. Jedyny słowem – jest w czym wybierać, dlatego urządzenie takiego pokoju jest nieprostym wyzwaniem dla nas rodziców. Musimy skupić się na 3 punktowej zasadnie. Gdzie pokój ma być bezpieczny, funkcjonalny, i w stylu naszego dziecka.

Dodatki do pokoju dziecka 

Każdy maluch marzy o swoim wymarzonym pokoju, a my rodzice staramy się zrobić wszystko, co tylko w naszej mocy, aby stworzyć dla nich miejsce, w którym będą czuły się swobodnie i bezpiecznie. Dzięki dodatkom możemy stworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne wnętrze i tym samym sprawić, że pokój stanie się dla dziecka miejscem, w którym będzie lubiło spędzać czas.

Kiedyś wszystkie pokoje dla dzieci wyglądały tak samo. Wszystko miało być jak najbardziej kolorowe i krzykliwe. Nie ważne, że nic do siebie nie pasowało. Lampa w Smerfy a dywan z Bobem Budowniczym. Teraz coraz większą uwagę poświęcamy, aby wszystko ze sobą współgrało. Przede wszystkim nie powinniśmy tworzyć pokoju związanego z jedną tematyką. Jeżeli Twoje dziecko lubi Kucyki Pony, to świetnie, ale nie musisz od razu stwarzać drugiego miejsca podobnego do Ponyville. Postaw na neutralność. Co mam a myśli? Wybierz neutralny kolor ścian i mebli, które będą bazą. Wszystkie dodatki niech będą w tematyce, która interesuje Twoje dziecko. Nie masz pewności, czy za jakiś czas Twoje dziecko nie powie ci „Mamo dorosłem” i poprosi o zmianę całego wnętrza. W takim przypadku, zmieniamy tylko dodatki i zaoszczędzamy mnóstwo pieniędzy.

Zawieszka dekoracyjna chmurka

Coraz większą popularnością cieszą się dodatki typu Hand made. Oryginalna zawieszka dekoracyjna w kształcie chmurki jest totalnym hitem. Idealnie wpasuje się do pokoju niemowlaka, jak i starszego już dziecka. Przyciąga uwagę poprzez swój nowoczesny design. Zawieszka u góry ma praktyczną pętelkę, która ułatwi nam powieszenie jej na ścianie albo przy łóżeczku dziecka. Chmurka jest urocza i lekka.

Najmodniejsze dodatki do pokoju dziecka

 

Poduszka dekoracyjna do pokoju dziecka

Okrągła, przeplatana poduszka dekoracyjna, w pastelowych kolorach. Wykonana jest z pluszowego materiału. Jest niesamowicie aksamitna i miękka w dotyku. Poduszka chmurka znowu może służyć jako przytulanka dla dziecka i będzie doskonałym kompanem do zasypiania. Poduszki towarzyszą dzieciom podczas całego dnia. Podczas zabawy i podczas snu. Kupując poduszkę, kierujemy się przede wszystkim tym, do czego będzie przeznaczona. Jeżeli do snu, to na pewno poświęcimy więcej uwagi w wyborze. Natomiast to ma za zadanie tylko dekorować pokój naszego maleństwa i służyć do zabawy. Największą popularność zyskują teraz niżej pokazane na zdjęciach poduszki węzły i chmurki. Swoją delikatnością i prostotą zyskują serca małych dzieci.

Najmodniejsze dodatki do pokoju dziecka 2019

Najmodniejsze dodatki do pokoju dziecka 2019

Najmodniejsze dodatki do pokoju dziecka 2019

Lampka nocna do pokoju dziecka

Należy odpowiednio zadbać o oświetlenie pokoju naszego dziecka. Dbajmy od małego o wzrok dziecka, aby zapobiec jakichkolwiek wad w późniejszym rozwoju. Oprócz światła głównego powinniśmy wyposażyć pokój w kilka mniejszych np. lampkę nocną. Lampka jelonek to bezwzględny MUST HAVE w pokoju dziecięcym. Ma prosty i unikalny design, charakteryzujący się brakiem ostrych krawędzi. Lampka jest miękka, co niewątpliwie czyni ją idealną dla dziecka. Zaletą jest to, że dziecko spokojnie może przy niej samo zasypiać, bo po 15 minutach automatycznie się sama wyłącza. Dzięki takiej lampce Twoje dziecko już nigdy nie będzie bało się zasypiać same!

Najmodniejsze dodatki do pokoju dziecka 2019

 

Zobacz więcej na stronie GUARIUM 

Najmodniejsze dodatki do pokoju dziecka 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *