Blog Guarium

Idealne miejsce na zakupy w sieci

Idealne łóżeczko dla dziecka
Dziecko Pokój dziecka

Idealne łóżeczko dla dziecka

Urządzanie pokoju dla dziecka to niewątpliwie jedna z najprzyjemniejszych czynności. Kiedy przygotowujemy się na przyjście dziecka, staramy się, aby każdy element jego nowego pokoju był idealny. Przez najbliższy czas będzie to miejsce najważniejsze w domu. Jako przyszli rodzice staramy się, aby nie tylko był przytulny, ale też przede wszystkim funkcjonalny.  Istnieje wiele firm, które mają w swojej ofercie bardzo szeroki asortyment produktów. Jednakże najważniejszym meblem niewątpliwie jest łóżeczko.  Czym powinniśmy się kierować przy wyborze? Przede wszystkim jakością, aby było solidne i spełniało wszystkie funkcje bezpieczeństwa. Przy wyborze warto zwrócić również uwagę na to, że łóżeczko może służyć dziecku nie tylko w pierwszych miesiącach życia, ale na dobre kilka lat! Można wybrać też takie, które dzięki połączeniu z szufladami pozwoli na zachowanie większej przestrzeni w mieszkaniu.

Łóżeczko dla niemowlaka

Wybór łóżeczka dla dziecka tylko na pozór może wydawać się nieskomplikowane. W rzeczywistości zakup ten powinien być bardzo dobrze przemyślany. Niewątpliwie jest to najważniejszy element wyposażenia pokoju naszego dzidziusia.  Łóżeczko to miejsce, gdzie nasze dziecko spędzi bardzo dużo czasu, więc powinniśmy zadbać o to, żeby było przede wszystkim bezpieczne i funkcjonalne. Myśląc o zakupie mamy zazwyczaj przed oczami zwykle, drewniane łóżeczko z barierkami i tyle. Przecież czego więcej potrzeba? Nie dajcie się zwieść. Jest wiele łóżeczek, które mają kilka dodatkowych opcji, dzięki którym zaoszczędzicie wiele miejsca. Pokażmy to na przykładach.

Łóżeczko na kilka lat

Niektóre łóżeczka mają specjalne funkcje, dzięki, którym możemy w późniejszym etapie życia dziecka przekształcić go w łóżka dla starszaka. Oszczędzasz czas i pieniądze. Nie musisz martwić się o zakup kolejnego łóżka. Przekształcenie go zajmie Ci zaledwie kilkanaście minut a będzie służyć Twojemu dziecku przez kolejne kilka lat. Jeżeli nie planujemy zmiany wnętrza na jakiś czas może być to idealnym rozwiązaniem.

  Idealne łóżeczko dla dziecka 

Więcej na stronie Guarium – tutaj

Łóżeczko z opuszczanym bokiem

Opieka nad noworodkiem wymaga od nas 24-godzinnej pracy. Szczególnie ciężko jest w godzinach nocnych, kiedy co chwilę musimy doglądać maleństwa. Doskonałym rozwiązaniem jest zakup łóżeczka z opuszczonym bokiem. Dzięki temu mamy możliwość zamontowania go do łóżka przyszłych rodziców. Jest to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy nie chcą uczyć dziecka spania ze sobą, ale chcą mieć go blisko siebie. Takie rozwiązanie pozwala również mamie karmić swojego malucha w łóżeczku. Ułatwi nam to również odkładanie dziecka do łóżeczka, gdzie nie będziemy musieli się nachylać tylko jedną ręką szybko i sprawnie opuścić na dół jeden z boków łóżeczka.

Idealne łóżeczko dla dziecka Idealne łóżeczko dla dziecka

 

Więcej na stronie Guarium – tutaj 

Łóżeczko wielofunkcyjne z szufladą

Jeżeli nasze wnętrze jest małe, nie możemy pozwolić sobie na zakup dodatkowych mebli dla dziecka. Kolejna naszą propozycją jest łóżeczko ze wbudowaną szufladą albo komodą. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zagospodarować dobrze swoją przestrzenią. Nie musimy z niczego rezygnować. Mamy wszystko pod ręką i nie musimy się martwić o przechowywanie rzeczy dla dziecka. Wszystkie poduszeczki i kocyki będą w jednym miejscu a przydatne rzeczy zawsze pod ręką w pobliskiej komodzie.

Idealne łóżeczko dla dziecka

 

Zobacz również Najmodniejsze dodatki do pokoju dziecka 2019! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *